23 Haziran 2011 Perşembe

sayılar... learning numbers

sayı kavramı vermek için hazırlanmış tren....
11 yorum:

 1. ne güzel bir yöntem bayılıyorum buradakilere... : )

  YanıtlaSil
 2. mine:)) çok teşekkürler, sevgiler:))

  YanıtlaSil
 3. merhaba çok güzel bi site bende anasınıfı öğretmeniyim işime yarayacak güzel örnekler var kullanılan malzeme kartonmu tam emin olamadım.yArarlandığınız yabancı sitedeki malzeme biraz kabarık gözüküyor oda hoştu kolay gelsin

  YanıtlaSil
 4. bir de kalıplarını koymanız mümkünmü

  YanıtlaSil
 5. dilek hoşgeldin:)) beğendiğine sevindim, kullanılan malzeme eva diye sıkıştırılmış sünger, kullanımı çok kolay, renkleri güzel, güzel çalışmalar yapılıyor, kalıplarını üzerine tıklayınca büyük halini alabilirsiniz, biz öyle çalışıyoruz, yada fotokopi ile büyülterek:)) sevgiler:)))

  YanıtlaSil
 6. peki kırtasiyelerde satılan kolay bulunabilecek bir malzememi.teşekkürler

  YanıtlaSil
 7. muğla ünüversitesinde mi görev yapıyorsunuz bende orada okudum mezuniyet fotolarını görünce içim gitti.üniversite yılları ve muğla bi başka güzel sevgiler

  YanıtlaSil
 8. dilek, kırtasiyelerde rahatlıkla bulabilirsin, eva sanırım markası, farklı markaları da var, sıkıştırılmış sünger dersen de bilinir, çalışması çok rahat, kolay gelsin:))
  dilekcim, muğla üniversitesi meslek yüksek okulu çocuk gelişimi programında görevliyim, evet bende Muğla'ya aşık olup Muğla'da kalanlardanım, sevgiler, herşey gönlünce olsun, gelirsen muğlaya beklerim:)))

  YanıtlaSil
 9. dilek kaç yılında mezunsun, bizim öğrencilerden DGS ile geçenler vardı:) belki tanıdıklar çıkar:)))

  YanıtlaSil
 10. ben 2005 lisans mezunuyum.3 yıldır geliyoruz tatilde. bu yılda yine değişmez mekanımız gökovadayız temmuz 15 de.ne güzel bende muğlaya hayranım ,yerleşmek isteyip yerleşemeyenlerdenim. çok sevindim sitenizi bulduğuma muğla gibi özel bir paylaşım olunca daha bir özel oldu benim için.

  YanıtlaSil
 11. dilekcim, çok teşekkürler:))
  sayı kalıplarını buldum, ama bu aralar bloga resim yüklemede sorun yaşıyorum, sitenin adresini veriyorum:)) sevgiler..
  http://educandocomcarinhoo.blogspot.com/

  YanıtlaSil

lütfen fikrinizi belirtin:) fikriniz benim için önemli...